امکان خرید آنلاین ندارید؟ از طریق واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید.

نقشینه پارس با بهره گیری از شبکه‌ی ارتباطی وسیعی متشکل از طراحان، هنرمندان و تولیدکنندگان و مجریان پروژه‌های بزرگ و کوچک هنری در زمینه‌های مختلف در سراسر کشور، از امکان طراحی تخصصی و اجرای سازه‌های هنری دست‌ساز یا صنعتی از کارهای هنری گوناگون و با کیفیت مطلوب و متنوع برخوردار می‌باشد.

خدماتی اعم از طراحی انواع اقلام دکوری کوچک و بزرگ، برای فضاسازی سنتی و مدرن، با تلفیق انواع نقوش و ابزارهای اصیل که حتی مشابه آن در جایی اجرا نشده باشد و طراحی اختصاصی و اجرا توسط هنرمندان ماهر با سابقه‌ی درخشان، تأمین انواع کالاهای دکوراتیو در مقادیر مختلف از کالاهای نمونه ی موجود، سفارشی‌سازی شده یا ویژه با کاربری خاص برای شما علاقه‌مندان به اصالت و هنری بخشی از خدمات این مجموعه می باشد.

چنانچه به دنبال خدمات، کالا یا اثر هنری خاص با کیفیت و ظرافت بسیار بوده و می‌خواهید ایده‌ی هنری خاصی برای شما طراحی و اجرا شود و یا ایده ی خود را با کیفیت مطلوب به اجرا در آورید و یا دستیابی به موارد هنری مکمل در اجرای پروژه های هنری یا کالاهای هنری خود به شکلی بهتر به یک مجموعه ی قابل اطمینان نیاز دارید ، ما در کنار شما هستیم، نقشینه پارس پذیرای مسئولیت تحقق ایده های ناب هنری و خاص می باشد. با ما تماس بگیرید.

برخی از هنرهای قابل ارائه در این مجموعه در حال حاضر شامل: انواع اقلام و سازه‌های چوبی ‌در ابعاد کوچک یا بزرگ و با طرح‌های مختلف، انواع تندیس و مجسمه و سازه‌های کوچک یا بزرگ، آرایه‌های معماری از جنس سنگ مصنوعی و فایبر با جزئیات بالا.

همین حالا شروع کنید!

با شرح مختصری از ایده یا کالای مدنظر خود و قراردادن اطلاعات لازم برای برقراری تماس، از خدمات مشاوره‌ای نقشینه پارس استفاده کنید. با شما تماس خواهیم گرفت!

    در حال به‌روزرسانی…
    • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
    ارتباط سریع
    instagram
    whatsapp