امکان خرید آنلاین ندارید؟ از طریق واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید.

درباره نقشینه‌پارس

گروه نقشینه پارس، فعالیت خود را در سال 1393 و با هدف معرفی محصولات هنری و انواع کالاهای تزئینی و دکوراتیو برگرفته از فرهنگ اصیل ایرانی و تمدن پارسی به پارسی زبانان و همچنین علاقه مندان فرهنگ و تمدن پارسی، آغاز نمود. نقشینه پارس در گام بعدی، تولید محصولات جدید مبتنی بر آرایه های باستانی را مد نظر دارد و هم اکنون نیز آمادگی خود را جهت دریافت تولید محصولات سفارشی اعلام می نماید.

محوریت فعالیت نقشینه پارس، عرضه آنلاین و مستقیم محصولات، جهت سهولت دسترسی به این قبیل آثار است. به همین دلیل، نقشینه پارس، سعی در شناسایی و معرفی هنرمندان و آثار آنها، اعم از خالقین هنرهای دستی محلی (صنایع دستی) که در جای جای سرزمین پهناور ایران مشغول به تولید می باشند تا هنرمندان و خالقان آثار جدید، خلاقانه و انتزاعی در انواع هنرهای مدرن و ابداعی می باشد.

نقشینه پارس، عنوان سایت تجاری «شرکت توسعه نقشینه پارس کیمیا» می باشد و مجموعه عنوان ها، تصاویر، گرافیک و محتوای منتشرشده در این وبسایت – جز در مواقعی که عنوان منبع ذکر شده است – شامل حق مالکیت مادی و معنوی (Copyright) است و برای شرکت توسعه نقشینه پارس کیمیا محفوظ می باشد.

در حال به‌روزرسانی…
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
ارتباط سریع
instagram
whatsapp